Maxima Stand Sistemi

Maxima Stand Sistemi

Maxima sistem modüler standlar fuarlar için özel olarak geliştirilmiş sistemlerdir. Maxima sistem standlar alışılagelmiş tüm modüler standlardan çok farklı ve daha moderndir. Çok geniş tasarım özgürlüğü veren maxima standları kullandığınızda fuar alanında rahatlıkla fark edilir olursunuz.

Uluslararası kalite anlayışı ile modüler sistemler içinde yenilikçi olan bu profil, fuar ortamında görsel çekicilik, ayrıcalık, fark edilirlik ve akılda kalıcılık sağlar.

Neden Maxima Stand ?

Kullanışlı
Görsel açıdan modüler fuar standından daha görsel olan montaj ve demontajı modüler yapıya sahip stand tipidir. 
Ekonomik
Görsel açıdan modüler fuar standından daha görsel olan montaj ve demontajı modüler yapıya sahip stand tipidir. 
Kaliteli
Maxima fuar standların getirdiği farklı boyutlardaki yenilik ile fuar alanında adından sıkça söz ettiren Fuar uzmanı  ile Maxima standlar artık daha şık ve kaliteli.

Ahşap Stand Sistemi

Ahşap Stand Sistemi

Ahşap Fuar Standların Sunta/Suntalam ya da Mdflam dan üretilmiş standlar için kullanılır Firmaya özel üretilir tek sefer kullanılır.Eğer stand tekrar kullanılmak isteniyorsa tasarım ve kullanılan malzemede bu detaya dikkat edilmelidir özenli bir işçilik ile stand uygun koşullarda depolanarak tekrar kurulabilir

Ahşap Fuar Standları da Suntalam ve Sunta+ Boya ile yapılan standlar olarak ikiye ayrılır.
1. Suntalam’dan Yapılan Standlar:
Bu standların en büyük avantajı boya gerektirmemesi ve hızlı kurulmasıdır.Olumsuz yanı ise suntalamların birleşme noktasında hat şeklinde çizgilerin görünmesidir
2. Sunta + Boya ile Yapılan Standlar:
Sunta+ Boya standlar kurulum süresi açısından suntalam standlara göre daha fazla zaman alır..Ham suntanın üzerine alçı çekilerek yapıldığı için işçilik ve alçının kuruması gibi teknik detaylar zaman kaybına yol açmaktadır..Ama suntalam standlarda görüler suntalamların birleşme noktalarındaki çizgi görünümü bunlarda yer almamaktadır.
Bunların dışında high gloss,lake gibi maliyeti daha yüksek ama görünüm ve kalite açısından daha şık stand seçenekleri de mevcuttur.

Neden Ahşap Stand ?

Kullanışlı
Ahşap Fuar Standf yapımında bu zamana kadar bir birinden şık ve kullanışlı projelere imza atmış firmamız müşterilerimizin istekleri ve tercihleri doğrultusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir. 
Ekonomik
Fuar uzmanı stand bir projeyi tasarım aşamasından teslimine kadar kontrol altında tutabilecek imkanlara sahiptir.
Amacımız; yenilikçi, çekici, akılda kalıcı, fonksiyonel ve ekonomik çözümler sunmaktır.
Kaliteli
Markaların tercih ettiği , çünkü marka olma yolunda kobilere yardımcı olan görselliği ile sınırları zorlayabilen, ziyaretçilerinin aklında kalıcı bir yer ifade eden, ahşap malzemeden imal edilen stand tipidir.

Modüler Stand Sistemi

Modüler Stand Sistemi

Parçaların sökülüp takılarak bir araya getirildiği ve Ahşap standların aksine tekrar tekrar kullanılabilen standlar Modüler Standlar olarak adladırılırlar. Alüminyum ve mdflam/suntalamlar bir araya gelerek Modüler fuar standlarını oluştururlar ancak bunların yanı sıra standın işlevselliğini ve görselliğini arttırabişmek için farklı malzemelerde ilave edilebilir.Ancak bu yardımcı malzemeler her siteme entegre edilememekteidir.Farklı malzemelerin en yoğun kullanılabildiği sistem MAX SİSTEM dir.
Modüler Sistem standlar kendi içinde farklılıklar göstermektedir.En çok kullanılan Modüler Stand Sistemler:

Max Sistem:
Modüler sistem standlar içinde şıklığı ve farklılığı ile öne çıkmaktadır. Bu sistemde kullanılan alüminyum profiller diğer sistemlerde kullanılan alüminyum profillere göre çok daha şık ve pahalıdır. Bu sistemi,n en büyük avantajı suntalam ve alüminyumun yanı sıra cam, tül, pleksi, sisteme uyumlu özel ahşap modüllerinde kullanılabiliyor olması sistemi diğer sitemlere göre en çok beğenilen yapmaktadır
Octanorm (Aluset):
En ucuz maliyetli standlar olup, maliyetiyle orantılı olarak kiralama ücretide diğer sistemlere göre daha düşüktür Tamamen alüminyum ve suntadan oluşan bu sistem en yaygın sistemdir. Ancak tasarım şıklığı oldukça zayıf olan bu sistem aynı zamanda fuarlarda Standart (Paket) stand olarakta kullanılan sistemdir..
Mero:
Birer metrelik suntalamların köşelerden birbirlerine aparat ile bağlanması ile elde edilen bir sistemdir.Tasarım yönünden oldukça zayıf olması sebebi ile fazla tercih edilmeyen bir sitemdir..

MODÜLER (MAX) FUAR STANDI TASARIM ve UYGULAMALARI

Farklı, Kaliteli ve Şık…

Alışılagelmiş tüm modüler sistem standlardan çok farklı. Çok geniş tasarım özgürlüğü veren bu sistemi kullandığınızda fuar alanında rahatlıkla fark edilir olacaksınız. Bu sistemi iyice incelemeden diğer modüler sistem standlardan birini yaptırmaya karar vermemelisiniz.

Neden Modüller Fuar Standı ?

Kullanışlı
Modüller Stand tek katlı olarak kullanılan demonte stand medelleridir. Demir çubuklar ve toplardan oluşur.Kullanımı ve montajı pratik ,zamandan tasarruf ekonomik ve şık bir çözüm sağlar.

Ekonomik
Maliyet açısından en çok tercih edilen ve bir çok standa göre fiyatı uygun olan bir stand tipidir. 

Kaliteli
Maxima  Fuar Stand yapımında bu zamana kadar bir birinden şık ve kullanışlı projelere imza atmış firmamız müşterilerimizin istekleri ve tercihleri doğrultusunda en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir.